Dodejte svému interiéru šmrnc a působivou atmosféru pomocí skleněných doplňků WAGA. Sklo je nadčacový materiál, který si najde místo kdekoliv. Stačí citlivě vybírat. Staňte se bytovým designérem a dotáhněte vzhled svého bytu k dokonalosti.

Jak uvažovat při výběru bytových doplňků

Před výběrem skleněných dekorací si odpovězte na pár otázek: Jaký styl má můj byt? Jaké barvy v něm přavažují? Chci modernu nebo spíše klasický styl? Preferuji čistě dekorační prvky nebo mám raději funkční dekorace? Odpovědi vám napoví, co přesně hledáte.

Slaďte doplňky s domácností

Pokud máte byt laděný v neutrálních a zemitých tónech, oživte ho pomocí výraznější barev. Do barevného bytu zvolte tlumenější barvy nebo doplňky z čirého sklad. Interiéru ve stylu provance bude slušet, bílá, fialová nebo lila. Ale pořád myslete na to, že je to váš byt, který ukazuje váš osobitý styl. Barvy a jejich kombinace záleží čistě na vašem vkusu.

I dekorace mohou mít funkci

Pokud fandíte dekoracím, které jsou krásné, ale zároveň mají v bytě nějakou funkci. Podívejte se na skleněné svícny, designové vázy, mísy na ovoce nebo na krásné skleněné šperkovnice

Popusťte uzdu fantazii a proklikejte si celý sortiment bytových doplňků. Nikdy nevíte, co vám padne do oka. Krása a duše domova spočívá v detailech.