1. Obávám se, že se křehké skleněné zboží při dopravě rozbije. Jaké mám záruky, že obdržím nepoškozený výrobek?

Odpověď: Máme letité zkušenosti se zasíláním našich výrobků. Naše zásilky balíme tak, aby dopravu a mnohdy nevybíravé zacházení se zásilkami na straně dopravce vždy vydržely. I tak se ale někdy může stát, že přes všechnu naši péči dopravce zásilku poškodí. V takovém případě Vám zaručujeme, že poškozeni nebudete, stačí, když nám zašlete fotografii rozbitého výrobku a my Vám zašleme na naše náklady výrobek nový.

2. V popisu produktů píšete, že jsou prací ručně dělanou. Jak si původnost ověřím?

Odpověď: Nemusíte se bát, každý výtvor je autentický a pochází právě z dílny v Málkově, jehož nefalšovanost je stvrzena podpisem patřičného autora s certifikátem o původnosti.

3. Je možné si objednat zboží na osobní zakázku?

Odpověď: Ano, určitě je to možné, v ateliéru WAGA pracujeme i na nekonvenčních objednávkách vymykajících se z běžných parametrů, jako jsou skleněné velkorozměrové kříže, mísy nejruznějších tvarů, ale i reflektory, skla pro lustry, anebo skleněné podhledy. Cenová relace takové objednávky pak závisí na mnoha faktorech jako je rozměr, materiál, technika výroby apod. Informace včetně ceny je možné zjistit v případových studiích po společné domluvě.