Pokud hledáte perfektní místo pro sehnání originálního a jedinečného krásného dárku za dobrý peníz, který nikdo jiný nemá, a pocházíte z Berouna, Zdic a blízkého okolí, máte ho přímo za rohem! Ateliér Waga je místem, kde vlastoručně už 17 let vyrábíme vše co je ze skla - tzn. od šperků, přes bytové doplňky a dekorace až ke křížům na zeď, takže na své si tu příjde úplně každý. A na koupi Vám přitom stačí pouhých 250 korun v kapse, či na kartě.

O naše výrobky dbáme a vkládáme do nich důkladnou pečlivost vyžadující mnoha hodin práce a výsledek je tedy vždy čistým, a kvalitním výtvorem beze much. Přesto je ale každý šperk a každá váza či kříž nenahraditelným unikátem, a to proto, že každá část skleněného povrchu je ze své podstaty odlišná např. uspořádáním bublinek, či promísením barevného pigmentu uvnitř skla, ten kdo tedy vlastní produkt z Ateliéru Waga, vlastní produkt jediný na světě. Výrobky Waga jsou tedy perfektním dárkem pro Vás, či Vašeho blízkého, nebo Vašeho partnera ať už na výročí, Vánoce, narozeniny, nebo třeba jen tak.

Zde v Ateliéru se pravidelně konají Dny otevřených dveří, ale my tu máme otevřeno kdykoliv pro kohokoliv, kdo se rozhodl přijít. Navíc narozdíl od kupujícího na e-shopu jako návštěvník kamenného obchodu Waga získáváte jedinečnou slevu 10% na veškerý sortiment! S návštěvou Ateliéru si můžete prohlédnout veškeré zboží a to i produkty, které doposud nebyly vystaveny na e-shopových stránkách, nebo pordukty na speciální zakázku. Zboží si můžete naživo vybrat, prohlédnout zblízka a dozvědět se o jeho jedinečném povůdu.

Kde nás najdete:

Málkov 10, 267 01 Králův Dvůr