UNIKÁTNOST

V e-shopu Atelieru WAGA, kde se právě nacházíte, prodáváme pouze a výhradně jen naše vlastní výrobky. Víme o nich úplně všechno, neboť prošly našima rukama. Žádná běžná tuctová velkovýroba na pásech, až do posledního detailu každého šperku je vše 100% ruční práce. Směřovali jsme je od prvotního konceptu až k realizaci. Proto si můžeme být jisti tím, co prodáváme. A vy si můžete být jisti tím, co kupujete.

KVALITA

Již od roku 2000 na naši výrobu klademe vysoké nároky. Každá váza, každá miska vyniká dokonalým uměleckým zpracováním a jsou výsledkem mnohahodinové ruční práce. Pečlivě vybíráme ty nejlepší materiály. A barva, výrobní technika a preciznost jsou pro nás svaté. Každý výrobek je vybraným kusem a každý z nich je signován autorem designu a opatřen certifikátem původu. Protože nám na kvalitě našich výrobků záleží.

MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU

Osobní odběr zakoupených výrobků přímo v Atelieru WAGA můžete spojit s prohlídkou malé galerie a výroby. Setkáte se tak přímo s lidmi, kteří za vznikem našich výrobků stojí a zjistíte tak, kde a jak se zformoval a spatřil světlo světa Váš vlastní jedinečný šperk.

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ DO 30 DNŮ

Zakoupené výrobky můžete vrátit do 30 dnů bez udání důvodu a my Vám peníze vrátíme.

PŮVODNÍ DESIGN

Robert Kaufman

Martina Kaufmanová