Ateliér se zabývá návrhem a výrobou skleněných doplňků pro interiéry. Návštěvník si zde může pořídit exkluzivní, jedinečný a osobitý dárek pro sebe či pro přátele, osobně se setkat s autory a tvůrci v přátelském a neformálním prostředí a seznámit se s fascinujícím příběhem vzniku uměleckého skla.
Těžiště tvorby představují zejména dekorativní mísy, vázy a svícny, ale na zakázku také návrhy a výroba skleněných výplní oken, dveří a nábytku, předělovacích stěn, originálních svítidel, vitráží a skleněných rámů pro zrcadla.

Sklářský ateliér se nachází v areálu bývalého hostince a statku v Málkově, který je postupně adaptován pro potřebu ateliéru. Ateliér je možné navštívit každý den. Možnost návštěvy během víkendových dnů je možné ověřit telefonicky předem.

Tvorba ateliéru je charakteristická soudobým moderním stylem, precizním provedením a kvalitou ruční práce. Ateliér WAGA je zakladatelem moderní tradice sklářského umění v regionu a jeho tvorba jej řadí mezi přední dílny v oblasti uměleckého zpracování skla.
Náš tým:
 
Robert Kaufman                    Martina Kaufmanová 
    
Ivana Fiori                               Adéla Cigánková                      Martkéta Veselá