Toužíte po originálním šperku, který nebude mít jen tak někdo? Tak to jste tady správně. Seznamte se ručně dělanými skleněnými náušnicemi. Každá je trošku jiná. Každá je originál. 

Náušnice z českého skla

Náušnice vyrábíme v Ateliéru Waga z českého probarveného skla. Experimentujeme s barvami i technikami. V nabídce najdete minimalistické modely i extravagantní náušnice, které oživí i ten nejnudnější outfit.

Sklo v kombinaci s chirurgickou ocelí

Kovové komponenty na náušnicích Waga jsou z chirurgické oceli. Ta je vhodná i pro dámy, které nesnesou stříbro a jsou alergické na nikl. 

Dlouhé visací náušnice nebo pecky

Na každodenní nošení jsou vhodné pecky, drobné náušnice, které mají puzetové zavírání. Na tyčinku procházející uchem se nacvakne puzeta. Ta zapadne do bezpečnostního zářezu. Honosnější variantu představují skleněné visací náušnice ukotvené na afro háčcích, které snadno nasadíte i sundáte. Visací náušnice mohou být z jednoho kusu, ale i z několika navazujících přívěsků.

Slaďte náušnice se zbytkem

Líbí se vám, když náušnice ladí s přívěskem a náramkem? Pořiďte si soupravu ručně vyráběných šperků, které k sobě ladí v každém detailu


TIP: Chcete někoho ze svých blízkých obdarovat skleněným šperkem? Udělejte to se vší parádou a místo dárkové krabičky uložte šperk do skleněné šperkovnice.